Skip to main content

Gipsellio
ul. Kopanina 30a/1
60-105 Poznań 

+48 532 408 665
biuro@gipsellio.pl


Rozwiązania techniczne

Rozwiązania techniczne

Rozwiązania techniczne, elementy prefabrykowane

 • U-PROFIL to element prefabrykowany nie tylko poprawiający jakość wykończenia, ale również przyspieszający wykonanie nadproży i futryn. Dzięki prefabrykowanym elementom U-Profil uzyskasz wytrzymałe na uderzenia oraz estetyczne zakończenia ścian i wnęk drzwiowych i okiennych. Błyskawiczny i łatwy montaż: U-profil nasuwa się na zakończenie ściany, poziomuje poziomnicą klasyczną lub laserową i montuje wkrętami do płyt kartonowo gipsowych (GK). Spoiny wykańcza się następnie taśmą zgodnie ze standardem wykończenia właściwym dla płyt GK.
 • Listwa przypodłogowa licowana ze ścianą to nowość na rynku. Specjalizujemy się w produkcji tego typu listew, które służą jako element wykończeniowy zlicowany ze ścianą. Proponowane elementy charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Błyskawiczny i łatwy montaż wkrętami do ściany, podobnie jak w przypadku U-profilu. Następnie nakłada się drugie pokrycie, łączenia wykańcza taśmą zgodnie ze standardem wykończenia właściwym dla płyt GK. Możliwość wykonania listwy z wejściem LED.
 • Narożnik ścienny zaokrąglony lub wklęsły to niespotykana i unikalna nowość na rynku. Jesteśmy specjalistami w produkcji tego typu prefabrykowanych elementów, dzięki którym możesz szybko i łatwo stworzyć precyzyjne i piękne półokrągłe lub wklęsłe wykończenia ścian.
 • Narożnik ścienny to prefabrykowane elementy takie jak narożniki ścienne. To nasza specjalność. Narożniki umożliwiają stworzenie architektonicznie oryginalnych, bezpiecznych i estetycznych załamań krawędzi obiektów. Zaletą jest montaż bez zastosowania obróbek. Jest to jednocześnie bardzo bezpieczny, wytrzymały na uderzenia, estetyczny i niezwykle efektowny element wykończeniowy, alternatywa do standardowych aluminiowych narożników. W przypadku ewentualnego uszkodzenia, nie ulega wyrwaniu, jak konkurencyjne standardowe rozwiązania z metalu i jest bardzo łatwo naprawialny (poprzez zagipsowanie uszkodzenia).

Jeśli zależy Tobie na trwałym wykończeniu, zastosuj nasze narożniki ścienne z PremiumGRG! Nie dość, że są one ognioodporne to jednocześnie są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, dzięki którym bardzo szybko i bez trudności wykończysz łączenie płyt GK!

 • Profil wnękowy do oświetlenia LED możesz szybko stworzyć piękne i stylowe oświetlenie pośrednie. Zaokrąglony profil zapewnia możliwość zamontowania oświetlenia LED w sposób niewidoczny dla Użytkowników, czego efektem jest optymalne rozchodzenie się światła, co pozwala na np. otoczenie pomieszczenia ramą światła. Przekłada się to na podkreślenie wyeksponowanych form architektonicznych lub złagodzenie efektu wizualnego „ciężkich” konstrukcji, stworzenie długich i pozbawionych cieni linii światła pozwala zwiększyć poczucie przestrzeni.
 • Drzwi ognioodporne E90, EW90, E60, EW60 i EI60 w różnych kształtach i kolorach. Oklejane laminatem HPL. Waga ok 35 kg dla standardowych rozmiarów. Zamki i mocowanie możemy dostosować do wymagań Klienta. Drzwi ognioodporne mają zastosowanie w pomieszczeniach o dużym obciążeniu ogniowym, w stosowaniach wskazanych przez inspektorów p.poż, lub na statkach wycieczkowych ze względu na zaostrzone wymagania o niepalności materiałów.
 • Drzwiczki rewizyjne
 • Drzwiczki do hydrantów
 • Kratki wentylacyjne (model zrobiony w połączeniu ze spotem oświetleniowym)
 • Wentylacja do kominków licowana z zabudową
 • Obudowa włącznika i kontaktu licowana ze ścianą
 • Kratka wentylacyjna licowana ze ścianą

Jesteśmy w stanie dostosować rozwiązania indywidualne dla danego projektu.